
760 ₴/бухта
!!! уваги. Вирушаємо тільки за передоплатою доставки (200 грн) або повною передоплатою. Доставку оплачує покупець!!
Найм'якіша мотузка діаметром 10 мм. Ідеальна для промислового альпінізму та яхтингу. Вирізняється високою м'якістю, що дає змогу легко в'язати різні вузли.
Плетіння мотузки Євро класу вироблене в 44 пасма.
Особливе плетіння дає змогу отримати шнур набагато м'якшим, ніж 40 класу плетіння, але з меншими показниками зміщення обплетення, ніж у звичайного шнура 48 класу. Мотузка з такими характеристиками ідеально підходить для використання з різними спусковими пристроями, особливо для швидкісного спуску.
Поліамідний шнур Євро діаметром 10 мм використовується:
Статичні поліамідні мотузки (або поліамідні шнури) вирізняються високою міцністю під час розтягування, чудовою стійкістю до стирання й ударних навантажень. Стійкі до дії багатьох хімічних реагентів, добре протистоять біохімічним впливам.
Характеристики:
Бухта, моток - 50 и 100 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кані |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 10 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розривне навантаження | 2300 кг |
| Тип мотузки | Статична |
| Матеріал | Поліамід |
| Діаметр мотузки | 10 мм |
| Довжина | 20 м |
| Клас | Євро |