


2 314 ₴
Килимок самонадувний Pinguin Sherpa NX 30 - килимок симетричної форми для максимального комфорту. Ширина килимка становить 55 см по всій довжині і не звужується в ногах, тому це ідеальний вибір для тих з нас, хто любить перевертатися. Конструкція і один шар щодо великих горизонтальних порожнин додатково зменшують вагу килимка, зберігаючи при цьому відносно високий тепловий комфорт.
Порожнини також утворюють приємну гофровану структуру після накачування.
Ламінована термополиуретаном поліестерова тканина стійка до протираниям, зовнішня сторона не слизька, з-за чого спальник не буде сповзати по килимку. Подвійний клапан з високою пропускною здатністю забезпечує легке накачування без виходу повітря в закритому стані. Натискуючи на клапан, можна регулювати тиск в килимку, коли він надутий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinguin |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 186 см |
| Ширина | 55 см |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 790 г |
| Стан | Новий |